Yükleniyor... Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır !

Hakkımızda

Firmamız 2008 yılında Dümenler İnşaat Nakliye ve Emek İnşaat Vefa Demir Çimento tarafından , Amasya 'nın Suluova ilçesinde parke üretimi ile faaliyetlerine başlamış olup, 2011 yılı itibariyle Emek İnşaat Limited Şirketi grubunda faaliyetini devam ettirmektedir.
Dev-İş , her şeyin daha iyisine ulaşmak , daha uzak ufuklara yelken açmak, daha çok istihdam oluşturmak prensibi ile imalatlarına devam etmektedir.En Son Teknoloji ile kurulmuş olan fabrikada , bilgisayarlı tam otomatik makinelerle değişik renk ve desenlerde beton parke , bordür , çim taşı , yağmur oluğu ve beton elemanları üretmektedir.
Dev-İş park bahçe ve çevre düzenlemesi alanlarında ihtiyacınız olan hizmeti sunmaktadır. Zarafetin gözünüzü okşadığı , Dev-İş beton elemanları TSE üretim belgesi ile başta belediyeler , diğer kurumlar ve özel sektör tarafından da tercih edilmektedir.
Dev-İş , geniş ürün yelpazesi ile Avrupa standartlarında lüks yaşam alanları inşa etmenin mutluluğunu yaşamaktadır. Dev-İş kaliteli personeli , deneyimli kadrosuyla ve yapmış olduğu referans işleriyle sektörün bölgesel çapta lideri konumundadır.

Kurumsal